Kapat

Hakkımızda

2010 yılında kurulmuş olan firmamız plastik üretim ve ambalaj paketleme sektöründe öncü firmalar arasında yerini almaktadır.

Plasgen ambalaj başlıca pipet ıslak mendil toz dolum ve baskılı peçete ile geniş üretim portföyüne sahiptir. Önceliğini müşteri memnuniyetine vermiş olan plasgen ambalaj düşük fiyatları ile kaliteyi bir arada sunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimizde olup grafik hizmetlerimizden sevkiyata kadar kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Almanya, Fransa, İsrail başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat ağımızı günden güne arttırmaktayız. Uzun süredir sektörde olmuş olmanın verdiği tecrübe ve özgüven ile her geçen gün müşterilerimize daha iyi hizmet için yenilikler getirmeye var gücümüz ile devam etmekteyiz.

Makina parkurumuzda günümüzün son teknolojilerine ayak uydurarak en iyisi olmayı hedef bildik müşterilerimizin taleplerine önce anlayamak ilkesiyle yaklasıyoruz ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini en hızlı en kaliteli ve en güvenli şekilde yerine getiriyoruz. Plasgen ambalaj alanında geniş üretim , satış ve dağıtım ağına sahip olup dünyanın her yerine maksimum hız kapasitesiyle çalışmaktadır.

Plasgen ambalaj kuruluşundan itibaren siz değerli müşterilerimize ilk günkü gibi heyecan,mutluluk ve titizlik ile hizmet vermeye devam edicektir.